Дні народження


Якщо чесно, ми вже не можемо підрахувати, скільки дитячих свят ми провели. Питання «Де провести дитячий День Народження?» давно перестало бути складним, адже є BabyRock.
А у BabyRock – аніматори-педагоги, безліч науково-розважальних шоу, власна кухня і рок-сцена, 1000 ідей і величезний досвід.

Умови, правила та оплата

1. Вхід дорослим - ЗАБОРОНЕНО!

Наша команда може забезпечити свято «від “а” до “я”»: у нас є аніматори, фотографи, маги і всі-всі-всі, хто вміє робити свята чудовими. Всім іншим дорослим Вхід Заборонено. Ви можете відпочивати неподалік і за допомогою камер спостерігати за тим, що відбувається в BabyRock.

2. День Народження: стандартний пакет

Стандартний пакет включає: шоу-програму, їжу, напої, кулінарний майстер-клас + послуги фотографа.
Вартість стандартного пакета:
699 гривень з 1 дитини.

3. День Народження: оптова програма

В оптову програму входять: послуги фотографа, піньята з цукерками, повітряні кульки (25 штук), шоу-програма, їжа, напої, кулінарний майстер-клас, торт (1 кг).

Вартість оптової програми на Воздвиженці:
– По буднях – 6675 грн для 10 осіб;
– По вихідним – 7675 грн для 10 осіб.

Вартість оптової програми на Зоологічній:
– По буднях – 5675 грн для 10 осіб;
– По вихідним – 6675 грн для 10 осіб.

Кожен додатковий гість (коли гостей більше 10) оплачується окремо – 349 гривень з людини.
Якщо гостей більше 19, вам потрібно оплатити дві оптові програми.

4. День Народження в BabyRock триває 2 години

Свято триває 2 години. Ми рахуємо час з того моменту, який був вказаний в резерві. Якщо ви хочете продовжити День Народження або перебування дитини, ви можете це зробити: кожна наступна година коштує 150 гривень для 1 дитини. Оплата за додаткову годину автоматично нараховується після 2 години 15 хвилин з початку свята. Як бачите, ми даємо вам 15 хвилин, щоб забрати і переодягнути дитину.

5. Спецефекти і додаткові послуги

Ви можете замовити у нас будь-який вид спецефектів, якщо ці спецефекти не є небезпечними для життя людини і не можуть пошкодити приміщення. Ми можемо організувати для вас додатковий декор і кенді-бар, запросити діджеїв і фокусників, влаштувати дитячу пінну вечірку або Тесла-шоу, реалізувати будь-яку вашу ідею про ідеальне дитяче свято.
В такому випадку вартість кожної додаткової послуги оговорюється окремо.

Додаткові послуги*

КРІО шоу – 2500 грн
Магічне шоу – 2000 грн
Шоу ТЕСЛА – 3000 грн
Битва наук (хімія та фізика) – 3000 грн
Пісочна анимація – 6000 грн
Шоу мильних кульок – 2500 грн
Фокусник-ілюзіонист – 3500 грн
Шоу Міньйонів – 3500 грн
Ебру (мистецтво малювання на воді) – 2500 грн
Космос (шоу світла) – 3500 грн
Мехенді-посиденьки – 2500 грн
Діджей (1 година) – 1000 грн
Планетарій (програма – на вибір) – 2000 грн
Шоу тварин – 4500 грн
Шоу єкзотичний тварин – 6000 грн
Паперова дискотека – 4000 грн

 

*Аніматори не переодягаються, за бажанням батьків можна взяти костюм улюбленого героя  в оренду ( оренду оплачує замовник)

6. Фото

Якщо послуги фотографа входять в ваш пакет, але ви вирішили замовити фотографа окремо, це коштує 750 гривень.

Ми передаємо вам готові фото протягом 5-7 робочих днів з дня свята – надсилаємо електронною поштою.

7. Святковий торт

Ви можете окремо замовити торт. Ціна – від 1000 грн (до 2,5 кг).
Торт замовляється не пізніше ніж за 2 доби до свята. Якщо ви замовили торт, але з яких-небудь причин не змогли відповісти нам на лист / дзвінок і уточнити, який саме торт ви хочете, ми готуємо торт за темою замовленої програми свята (бісквіт з йогуртово-фруктовою начинкою).
Якщо на свято ви запрошуєте більше 18 дітей, ми рекомендуємо замовляти два торта.
Свій торт приносити заборонено. Ми відповідаємо за якість і свіжість поданої дітям їжі і можемо нести відповідальність тільки за той продукт, який приготували самі.

8. Бронювання святкування Дня Народження

Бронювання на святкування Дня Народження в BabyRock рахується з того моменту, коли була внесена передоплата.
Передоплата може бути повернута при форс-мажорних обставинах, але не пізніше ніж за добу до свята. Якщо ви замовили торт, вам в будь-якому випадку доведеться сплатити його вартість. 

9. Їжа

Ми готуємо для дітей корисну їжу з ідеально свіжих продуктів – приготовані на грилі шашлички з нежирного м’яса або риби, овочеві і фруктові салати, печена картоплю, желе. Меню погоджуємо з вами.
Їжу, яку не з’їли діти, ми не даємо з собою на винос, але торт обов’язково дістанеться до столу батьків (звичайно, якщо він був замовлений).

10. Ми не закриваємо BabyRock під час святкування

Повірте: наш досвід дозволяє розважити до 40 дітей, які відпочивають в BabyRock. Зазвичай ми не закриваємо двері для інших гостей, коли ваша дитина святкує День Народження. При цьому ви можете бути впевнені: ваше свято відбудеться на найвищому рівні, і кожна дитина отримає увагу і величезну порцію радісних емоцій.
В окремих випадках ми можемо закрити BabyRock – тільки в будні до 18.00 і по вихідних до 14.00. Оплата в такому випадку додатково обговорюється з директором BabyRock.