B BabyRock в запитаннях та відповідях – BabyRock

BabyRock в запитаннях та відповідях


1. Це правда, що дорослим вхід ЗАБОРОНЕНО?

Все правильно, BabyRock – це територія дитинства. Батькам і няням вхід заборонено. Поки дитина буде веселитися та пізнавати нове, ви можете відпочити в одному із закладів Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова.

2. А як я зможу дізнатися, що зараз відбувається з моєю дитиною?

У кожному з наших центрів встановлені камери – на нашому сайті за допомогою онлайн-трансляції ви можете спостерігати за тим, що робить ваша дитина в будь-який момент часу.

3. Скільки коштує перебування в BabyRock?

Перші дві години – 450 гривень + 170 гривень за кожну наступну.
У цю вартість включається:

  • їжа та напої
  • активні та настільні ігри разом з аніматором
  • активні ігри на Kinect: гонки, танці, спорт

4. З якого моменту починається доплата за наступну годину?

Ми завжди даруємо вам 15 хвилин для того, щоб ви встигли забрати і навіть перевдягнути ваших діток. Система працює автоматично: якщо малюк перебуває у нас 1 години і 15 хвилин – ви оплачуєте 1 години перебування, а з 1 години і 16 хвилин оплата за наступну годину нараховується автоматично.

5. З якого віку діти можуть перебувати в BabyRock?

З 4 років. Наші аніматори-педагоги прекрасно працюють з дітьми будь-якого віку — для кожного у нас є захоплюючі ігри та розваги.

6. Що, якщо у моєї дитини алергія на якісь продукти?

Просто попередьте нас про це, ми узгодимо з вами і підготуємо таке меню і таку їжу, яка дозволені вашому малюкові. Безпека і здоров’я кожної дитини – у нас в пріоритеті.

7. Як організоване харчування дітей?

Батьки можуть обрати обід (вечерю) для своєї дитини під час реєстрації. Харчування оплачується стандартно згідно меню. Доставляється офіціантом ресторану